advertise

نشاط گستر برنا در یک نگاه

این گروه گردشگری با ایجاد دپارتمان‌های اختصاصی فروش در مسیرهای مختلف، نسبت به طراحی و اجرای تخصصی تورهای مسافرتی در مسیرهای جذاب هر یک از ۵ قاره اقدام نموده است.
سیستم پویا و کارآمد این گروه از قبیل رزرو هتل، تور و بلیط، راهنمای حرفه ای، ویزا، اقامت و پرواز و همچنین مدیکال توریسم اعتبار ویژه ای را برای این مجموعه به ارمغان آورده است. این گروه همواره با ارائه خدماتی با کیفیت و جدید به مسافران، با رعایت بالاترین استانداردها و با بکارگیری نظرات سازنده اعضاء رضایت مشتریان را در سرلوحه امور خود قرار داده است.
با توسعه گردشگری سلامت و افزایش تعداد توریست‌هایی که با هدف درمان به کشورهای دیگر مراجعه می‌کنند، دولت‌ها تسهیلات ویژه‌ای را برای افزایش ورود گردشگران سلامت به کشور خود در نظر گرفته‌اند.
یکی از زمینه های فعالیت شرکت نشاط گستر برنا در زمینه گردشگری سلامت (مدیکال توریسم) می باشد که بستری را برای جذب بیماران خارجی و معرفی آن‌ها به پزشکان و بیمارستان‌های با کیفیت ایرانی فراهم می نماید و شرایط را جهت بیمارانی که قصد سفر به ایران به منظور دریافت خدمات پزشکی، درمانی و زیبایی به ایران دارند تسهیل می نماید. این شرکت همچنین علاوه بر خدمات درمانی برای بیماران، خدمات اقامتی و گردشگری مهیا می نماید.

در این عصر پزشکی جهانی، که سفرهای بین المللی و اطلاعات آنلاین پزشکی به راحتی در دسترس عموم است توریسم درمانی اصطلاحی گسترده و فراگیر است که طیف وسیعی از فعالیت‌های متنوع را در بر می‌گیرد اما تعریف تقریبا واحد آن به این صورت است که به سفر کردن به کشورهای دیگر به قصد دریافت خدمات درمانی و سلامت را گردشگری درمانی یا همان گردشگری سلامت می‌‌گویند. این درمان می‌تواند دامنه ی وسیعی از خدمات درمانی و سلامت را در بر گیرد که رایج ترین آن‌ها مراقبت از دندان،‌ جراحی زیبایی، پیوند عضو و درمان ناباروری است.
بیماران در سراسر جهان می‌توانند با به دست آوردن اطلاعات کافی از منابع نامحدود و مستقل از مرز و منابع مالی، سیستم درمانی خود را انتخاب کنند و به راحتی با خرید بلیط هواپیما به هر مقصدی که می‌خواهند بروند.
انگیزه های فردی برای انتخاب گردشگری سلامت به عنوان یک راه درمان می‌تواند بسیار متفاوت باشد. این انگیزه ها می‌توانند شامل کاهش هزینه های درمان، اجتناب از زمان انتظار، بهبود کیفیت و یا دسترسی به درمان هایی که در کشور خود قانونی و در دسترس نیست، باشد.